+380 44 574 0571

 

Події в офтальмології

15–16 березня 2019 року, Київ, Україна
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Ophthalmic Hub 2019»

OphthalmicHUB – це майданчик для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем в офтальмології та суміжних медичних напрямків, започаткування співробітництва та пошуку нових можливостей для працевлаштування.

У 2018 році OphthalmicHUB об’єднав 750 учасників, близько 80 спікерів, з них 12 з Португалії, Німеччини, Ірландії, Італії, Мексики, Угорщини, Туреччини, Білорусі. У 2019 році ці показники значно зростуть і це дійсно привід приєднатися до нас.

Дискусії, неформальне спілкування з провідними міжнародними та національними фахівцями, майстер-класи, семінари, виставка сучасного медичного обладнання та досягнень фармацевтичної галузі, – лише частина того, що очікує Вас на конференції.

> Докладніше

[завершено] 9 листопада 2018, Запоріжжя, Україна
Науково-практична конференція «Сучасні питання діагностики та лікування сітківки та зорового нерва»

З нагоди 70-річчя Запорізької обласної лікарні та з метою обміну передовим європейським досвідом запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Сучасні питання діагностики та лікування сітківки та зорового нерва».

Захід відбудеться 9 листопада 2018 рок. Початок реєстрації о 8:30, урочисте відкриття о 9:30. Місце проведення — конференц-зала «Славутич арена» (Запоріжжя, вул. Лобановського, 21). 

[завершено] 27–30 жовтня 2018, Чікаго, США
Конгрес Американської Академії Офтальмології (AAO) 

Стенди наших партнерів на Конгресі AAO 2018:
  937 Oculus
3721 Iridex
3745 Topcon
4248 Natus

Американська академія офтальмології — найбільша у світі асоціація лікарів та хірургів-офтальмологів. Глобальна спільнота з 32 000 професійних фахівців турбується про зір пацієнтів та підвищення загальної якості життя суспільства, встановлюючи стандарти офтальмологічної освіти та впроваджуючи інновації в офтальмологічній охороні здоров'я та професійному розвитку офтальмологів.

> Сайт конгреса (англ.)


 

Новітні технології 

Керівництво з інтерпретації результатів Oculus Pentacam®, Pentacam® HR та Pentacam® AXL 

Медична компанія «Медікус» підготувала український переклад Керівництва з інтерпретації результатів Oculus Pentacam®, Pentacam® HR та Pentacam® AXL. 

Завантажити «Керівництво з інтерпретації результатів Oculus Pentacam, Pentacam HR та Pentacam AXL» (PDF, 63Mb, оновлення від 18/10/2018).

Oculus Pentacam — ротаційа камера для проведення комп’ютерної томографії роговиці та комплексного дослідження переднього сегмента ока. Докладніше про Oculus Pentacam: читати (брошура українською, PDF 1,1Мб, оновлення від 25/01/2018) або дивитись (7 хв. Pentacam AXL Demo відео англійською на Youtube).

> Подивитися Pentacam AXL в каталозі офтальмологічного обладнання

ОКТ-ангіографія для ОКТ з частотно-модульованим джерелом (SS OCT Angio) компанії Topcon

SS OCT Angio поєднує в собі високоякісну ОКТ-ангіографію та ОКТ з частотно-модульованим джерелом. Побудована на клінічно випробуваній платформі DRI OCT Triton, система забезпечує проведення високочутливих ангіографічних досліджень з використанням запатентованого алгоритму обробки зображень OCTARA. Унікальна візуалізація надає чіткі зображення судинних структур навіть в хоріоідеї та глибших ретинальних шарах. Докладніше про ОКТ-ангіографію: читати (укр. брошура, PDF-файл 1,6 Мб) або дивитись (відео на YouTube).

> Подивитись Topcon DRI OCT Triton з функцією ОКТ-ангіографії в каталозі офтальмологічного обладнання

Лазерна система для лікування глаукоми Cyclo G6 компанії Iridex

Інноваційна циклофотокоагуляція з технологією MicroPulse на основі нової лазерної системи для лікування глаукоми CYCLO G6. Докладніше >

 


 

Про компанію «Медікус»

Медична компанія «Медікус» — провідний дистриб’ютор офтальмологічного обладнання та витратних матеріалів для офтальмології. З 1992 року ми надаємо медичним закладам в Україні можливість придбання обладнання та матеріалів від провідних світових виробників та забезпечуємо авторизований сервіс по всій країні.