ГЛАУКОМА+ 2022
9-10 вересня 2022, онлайн подія

«ГЛАУКОМА + 2022» запрошує вас до зустрічі у оn-line форматі 9-10 вересня 2022 року (Київ): glaucomaplus.com.ua

Наше життя у Військовий час суттєво змінило наше життя. Перед нами постала ціла низка питань та завдань професійного характеру, серед яких ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗОРУ залишається найважливішим!

Не можу не поділитися величезною підтримкою заходу з боку міжнародної офтальмологічної спільноти. Для нас надають лекції президент ESCRS Oliver Findl, президент EGS Fotis Topouzis (Греція), екс-президенти EGS Anja Tuulonen (Фінляндія) та Саrlo Traverso (Італія), президенти глаукомних товариств Турції — Ilgaz Yalvac та президент Чехії — Marek Fichtl, президент спілки офтальмохірургів Польщі Robert Rejdak, професори Andrzej Grzybowski та Jaromir Wasyluk (Польща), Ulrich Spandau (Швеція), Аna Sansesau (Аргентина) та провідні офтальмологи України.

Впевнена, що у такі складні часи професійне єднання та оновлення мають особливе значення! Тож працюємо, тримаємося, гуртуємося!

Конференція включена до переліку офіційних заходів МОЗУ та НАМНУ 2022 р. та отримала реєстрацію у УНЦТ, що забезпечить СЕРТИФІКАТИ БПР: 10 балів (конференція), 10 (майстер-клас).

З найкращими побажаннями,
Керівник проекту «Glaucoma plus»,
Академік НАМН України, професор
Голова ГО «Українське глаукомне товариство»
Зоя Веселовська

Команда «Глаукома + 2022»

Докладніше — на glaucomaplus.com.ua