Фармацевтична продукція

У 2004 році в ТОВ «Медична компанія «Медікус» як окремий бізнес-підрозділ було створено Департамент регіональних представників та маркетингу. Департамент виконує ексклюзивні представницькі функції по просуванню продукції відомих європейських фармацевтичних компаній.

Ми доповнюємо ринок якісними, ефективними лікарськими засобами, косметичними та медичними виробами для забезпечення здоров’я та покращення якості життя населення*. Препарати, з якими ми працюємо, унікальні за складом та дією:


Др. Каде Фармацевтична Фабрика ГмбХ (Німеччина)

Унікальні німецькі препарати Постеризан та Постеризан Форте показали високу ефективність у лікуванні геморою, анальної тріщини та анального свербежу.
posterisan.com.ua


Медімпекс (Угорщина)

Нікофлекс меді форте спорт — крем № 1 для спорту і активного відпочинку.
nicoflex.com.ua


ТаннерМедіко А/С (Данія)

Храпсон — високоефективний засіб від храпу та сухості в носоглотці.
hrapson.com.ua


Фармалуче (Республіка Сан-Марино, Італія)

Медичні вироби для лікування інфекцій верхніх дихальних шляхів: МУНАТОРІЛ спрей для горла, МУНАТОРІЛ спрей для носа та МУНАТОРІЛ КОЛД сироп від кашлю.
munatoril.com.ua


Наші працівники — це основна складова успіху компанії. Ми надаємо можливість для професійного та кар’єрного зростання. Безкоштовне корпоративне навчання і розвиток — наш пріоритет. ТОВ «Медична компанія «Медікус» — це місце для комфортної роботи з приємною атмосферою та турботою про працівника!


* Інформація призначена  виключно для медичних установ та лікарів і не є рекламою. Шановні лікарі, просимо всіх Вас ознайомитися з інструкціями до наших продуктів перед призначенням їх своїм пацієнтам.