[завершено] ГЛАУКОМА+ 2023 29-30 вересня 2023, офлайн подія

VIII науково-практична конференція з міжнародною участю
«ГЛАУКОМА + 2023. Актуальні питання офтальмології. Цивільна та військова травма органа зору. Сучасні підходи до відновлення зору»
glaucomaplus.com.ua

Вітаю Вас всіх та інформую, що «ГЛАУКОМА + 2023. Актуальні питання офтальмології. Цивільна та військова травма органа зору. Сучасні підходи до відновлення зору» запрошує вас до зустрічі, яка включена до переліку офіційних заходів МОЗ та НАМН України. Конференція відбудеться в готелі «Братислава» (м. Київ, вул. А. Малишка, 1).

Програма науково-практичної конференції включає ключову лекцію, наукові секції, майстер-класи по новітнім технологіям за участі членів президії Українського та Європейського глаукомних товариств, виступи лекторів ESASO та провідних установ України.

В обговоренні найгостріших питань офтальмології мають приймати участь відомі та нові обличчя світової офтальмології та провідні українські фахівці.

Дуже важливо, що наш захід активно підтримано лідерами офтальмології з усього світу. Не пропустіть можливість отримати унікальну інформацію: в обговоренні найгостріших питань офтальмології с провідними українськими експертами приймуть участь президент ESCRS Oliver Findl, президент EGS Fotis Topouzis (Греція), президент EGS (2016-2017) Anja Tuulonen (Фінляндія) та президент EGS (2012-2015) Саrlo Traverso (Італія), президент глаукомного товариства Турції Ilgaz Yalvac (Турція), , президент Глаукомного товариства Чехії Marek Fichtl, президент спілки офтальмохірургів Польщі Robert Rejdak, професори Andrzej Grzybowski та Jaromir Wasyluk (Польща), Ulrich Spandau (Швеція), Аna Sansesau (Аргентина) та інші.

Теми:

  • Фундаментальні дослідження для офтальмології;
  • ВСI (Вrain-Computer Іnterface) — штучні зорові функції: реальність чи мрії;
  • Військова та цивільна травма;
  • Діагностика, лікування, медична та мікрохірургічна реабілітація хворих на глаукому, катаракту, діабетичні ускладнення та захворювання поверхні ока.

Сьогодні, у часи військового стану в країні, комплексний підхід до вирішення найскладніших проблем здоров’я людини стає найбільш ефективним, а питання збереження зору залишаються ключовими.

З найкращими побажаннями,
Керівник проекту «Glaucoma plus»,
Академік НАМН України, професор
Голова ГО «Українське глаукомне товариство»
Зоя Веселовська

Команда «Глаукома + 2022»

Докладніше — на glaucomaplus.com.ua