D.O.R.C. Dutch Ophthalmic Research Center Logo

Понад 40 років компанія D.O.R.C. Dutch Ophthalmic Research Center (International) B.V. інтенсивно співпрацює з провідними світовими хірургами. Саме тому ми в D.O.R.C. точно знаємо, яким вимогам повинні відповідати інструменти та обладнання. Наші знання в поєднанні з унікальним поєднанням талантів до розробки нових ідей, високої якості дизайну та сильної філософії продукту призводять до створення високоякісних інноваційних продуктів.

Клієнти, хірурги з усіх чотирьох куточків світу, є основною метою D.O.R.C. Наш підхід є водночас особистим та професійним. Ми робимо все можливе, щоб втілити інноваційні та доступні рішення. І всі наші зусилля підпорядковані високим етичним і моральним стандартам. Саме тому, у тісній співпраці з лікарями, ми постійно піддаємо наші процедури та продукти суворій оцінці.

D.O.R.C. Dutch Ophthalmic Research Center (International) B.V. експортує свої інструменти та обладнання у більш ніж вісімдесят країн світу і має власні представництва з продажу та маркетингу в Австрії, Бельгії, Бразилії, Китаї, Фінляндії, Франції, Німеччині, Індії, Італії, Нідерландах, Норвегії, Іспанії, Швеції, Великобританії, США.


Хірургічна система EVA NEXUS для офтальмохірургії


Витратні матеріали та інструменти Dutch Ophthalmic Research Center (D.O.R.C.)


dorcglobal.com